Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

La Zad

La Zad
Mohammad Bareq, 34 metų
Mohammadas Barakas jau beveik 8 mėnėsiai Lietuvoje. Puikiai supranta lietuviškai bei su didžia iniciatyva dėlioja lietuviškus sakinius tiek raštu, tiek žodžiu.
Barakas pabėgo iš savo gimtinės Afganistano Herat miestelio dėl Talibano režimo. Anksčiau keturis metus dirbo anglų, danų ne pelno siekiančiose organizacijose, kurios padeda pabėgėliams. Emigravo į europos šalis, tačiau tinkamą prieglobstį surado Lietuvoje. Čia jis jaučiasi kur kas saugesnis, nereikia kasdien galvoti kaip išgyventi.
Šiuo metu Barakas rašo straipsnius užsieniečių svetainės laikraščiui apie pabėgėlių integraciją visuomenėje. Jis stengiasi per daug negalvoti apie ateitį, nuoširdžiai šypsosi ir džiaugiasi šia diena.

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>