Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

„Garsų fotografijos“ paroda persikelia į trejas Vilniaus miesto erdves

Tiems, kurie nespėjote užsukti į „Garsų fotografijos“ parodą “Fluxus ministerijoje”, pranešame džiugą žinią: spalio-lapkričio mėnesiais parodą galėsite pamatyti net trejose skirtingose Vilniaus erdvėse.

kabiname

Pirmiausia kviečiame aplankyti “Coffee Inn”, įsikūrusį Trakų g. Užsukę į kavinukę, rasite nuotraukas iš paskutinių “Garsų fotografijos” dirbtuvių ir galėsite palyginti, kaip sekėsi “gaudyti garsus” profesionalioms fotografėms (Joanai Deltuvaitei ir Vilmai Samulionytei) ir projekte dalyvavusiems akliesiems bei silpnaregiams.

Kita “Garsų fotografijos” parodos dalis nuo spalio 15 d., Tarptautinės baltosios lazdelės dienos proga,  persikelė į Vilkpedės bendruomenės socialinių paslaugų centrą (Skroblų g. 19). Čia bus patalpintos projektų dalyvių nuotraukos iš kasdienio gyvenimo – jų laisvalaikio ir akimirkų darbe. Taip pat kadrai iš kūrybinių dirbtuvių Vilniaus ir Kauno miestuose, žvarbios, bet gerų emocijų kupinų išvykų į pajūrį bei Europos parką.

Spalio 22 – lapkričio 1 dienomis kviečiame į “Skalvijos” kino centrą, kuriame tuo pat metu vyks ketvirtasis „Nepatogaus kino“ festivalis. Kino centro erdvėje įkurdinsime įdomiausias ir labiausiai įstrigusias kūrybinių dirbtuvių akimirkas. Per šias nuotraukas galėsite susipažinti su dalyvausiais žmonėmis ir įvertinti projektą iš šalies.

Parodoje „Garsų fotografija“ pristatomi daugiau nei tris mėnesius trūkusių kūrybinių dirbtuvių Vilniuje, Kaune ir pajūryje rezultatai – virš 70 aklųjų ir silpnaregių bei kitų projekto dalyvių darytų nuotraukų, taip pat labiausiai įstrigusios projekto fotodienoraščio akimirkos.

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>