Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

KAKAVOS komanda tapo eFoto.lt fotomaratono nugalėtoja

Šią savaitę Viešosios įstaigos (VŠĮ) „KAKAVA“ komanda tapo foto mėgėjų tinklalapio eFoto.lt organizuoto Vilniaus miesto fotomaratono nugalėtoja. Daugiau nei savaitę eFoto.lt tinklalapio nariai iš 5 Vilniaus komandų rinko meniškiausiais ir labiausiai užduotis atskleidusias nuotraukas.

efoto_kakava1

„Fotomaratonas yra puikus azartiškas renginys fotomėgėjams. Mūsų pirmąjį pasirodymą galėčiau pavadinti naujoko sėkme, tačiau tinklalapio senbuvių teigiami įvertinimai veja šias mintis šalin ir skatina dar labiau tobulėti ir aktyviau dalyvauti fotografijos renginiuose“,- sako vienas iš komandos narių Donatas Tarasevičius.

efoto_kakava2

VŠĮ „KAKAVA“ komanda, kurią sudarė Dovilė Stumbrienė, Tadas Pukas bei Donatas Tarasevičius taip pat nugalėjo ir „Blic“ konkurse, kurio metu kiekvienai komandai buvo duotas sąrašas su penkiomis istorinėmis ir lankytinomis miesto vietomis – šias vietas reikėjo kuo skubiau surasti ir nusifotografuoti šalia jų.

efoto_kakava3

Kiekvieno fotomaratono metu komandos gauna 3 pagrindines užduotis, pagal kurias reikia fotografuoti. Šį kartą komandos savo nuotraukomis turėjo atspindėti 3 skirtingus haiku eilėraščius, o užduotims buvo skirtos 3 valandos.

Fotomarotone dalyvauja komandos po tris žmones. Komandą turi sudaryti: bent vienas asmuo, fotografuojantis juosta, ir bent vienas, fotografuojantis skaitmeniniu formatu. Taip pat komandos nariai turi fotografuoti tik skirtingų tipų fotoaparatais. Šiame fotomaratone iš viso dalyvavo 14 komandų, 10 Vilniaus mieste, o Kaune – 4.

eFoto.lt – tai populiariausias specializuotas Lietuvos foto tinklalapis, kuris yra skirtas gerai, įdomiai fotografijai bei naujoviškai foto entuziastų saviraiškai. Taip pat daug dėmesio skiriama technologijos naujienoms ir senajai fotografijai.

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>