Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Naujuosius metus KAKAVA pradėjo projektu „365“

Ar kada pagalvojote, kaip atrodytų jūsų metai vizualiai, jei kasdien visas 365 dienas padarytumėte bent vieną nuotrauką? Kokie žmonės, kokios emocijos juose nugultų, kokios temos ir akimirkos vyrautų?

20110101184

Mes pagalvojome ir nusprendėme imtis naujo projekto „365“.  Nuo sausio 1 d. 6 KAKAVOS nariai kasdien fotografuoja ir viešai svetainėje skelbia įdomiausias dienos nuotraukas, vienijamas pasirinktos temos.

Projektą inicijavęs Tadas tokia tema pasirinko minimalizmą, kuris skatina fotografuoti įvairius objektus netikėtais rakursais ir padeda išlaisvinti vaizduotę.

Dovilė fotografuoja laiką, stebėdama kaip auga ir kasdien keičiasi kūdikis, o Violeta su Justinu fiksuoja ypatingas kasdienos akimirkas.

Projekte dalyvauja du Donatai, kurių vienas nusprendė patyrinėti  maisto racioną, fiksuodamas tai, ką valgo kasdien, o kitas – pamėgtus inžinierinius kūrinius.

Projektas „365″ – tai ne tik vizuali 2011-ųjų metų dokumentika mūsų akimis, bet ir savotiškas išbandymas, ar pavyks mums kasdien fotografuoti.

Kviečiame stebėti projekto „365″ dalyvių akimirkas ir juos palaikyti.

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>