Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Savaitės fotografas – jaunasis talentas Alex Stoddard

Alex Stoddard – jaunasis menininkas, gimęs 1993 –iais Floridoje, fotografuoti pradėjo šešiolikos ir šiuo metu gali pasigirti didesniu įspūdingų darbų bagažu nei daugelis vyresnių ir daugiau patyrusių fotografų pasaulyje. Nors yra jaunas, tai netrukdo Aleksui savo bei kitų žmonių portretais stebinti pasaulį. Jo darbuose atsiskleidžia įvairios žmogaus būsenos ir natūralus gamtos santykis su žmogumi. Aleksas kuria mistiškus, mįslingus ir siurrealistinius portretus, taip atskleisdamas slapčiausias savo mintis.

© Alex Stoddard

Aleksas susižavėjo fotografija, pradėjęs populiarų 365 dienų projektą, kurio metu vienerius metus kasdien turėjo publikuoti naujai padarytą nuotrauką iš savo gyvenimo  internete. Jaunas vaikinas daugiausiai fotografuodavo save, kiekvieną dieną savo gerbėjams parodydamas savo mažą vidinių minčių realizavimo projektą. Alekso auto-portretai, kuriuose jis profesionaliai kokybiškai ir originaliai įamžino save, sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo ir susižavėjimo. Aleksas teigia, kad šis projektas buvo šansas įrodyti sau, kad ir jis turi pakankamai vidinės stiprybės pabaigti tai, ką pradėjo.

© Alex Stoddard

Pats Aleksas mano, kad labai svarbu turėti idėją, ką nori parodyti. Jis pats atsimena, kad 365 projekto metu, kartais kelias valandas vaikščiodavo po mišką ieškodamas įkvėpimo. Aleksas mano, kad kol kas vertingiausi jo kadrai yra jo auto-portretai, kurių fotografavimo metu jis negailėdavo nei laiko, nei padarytų kadrų skaičiaus – svarbiausia tobulai išpildyti idėją. „Viena dalis, kodėl aš taip dievinu fotografiją, yra pozavimas. Man patinka būti vaizdo dalimi, įsikūnyti į tam tikrą vaidmenį, vaizduojant man visiškai nepatirtas emocijas ir jausmus. Todėl savo auto-portretus nustosiu daryti nebent tik tada, kai tam būsiu per senas ir per storas“ – teigia Aleksas.

© Alex Stoddard

Jaunasis fotografas be savęs šiuo metu fotografuoja ir kitus žmones, gauna vis daugiau komercinių pasiūlymų.  Nauji jo darbai profesionalumu ir idėjų unikalumu toliau stebina ir daug mačiusius menininkus. Aleksas kiekvienam fotografijos mėgėjui, slaptai svarstančiam, ar verta pradėti sėkmę jaunuoliui atnešusį 365 dienų fotografavimo projektą, pataria neabejoti, nes tai šansas išbandyti save ir kryptingai tobulėti. Anot Alekso, „Jei nori pasiekti kažką daugiau, turi išstumti save iš savo komforto zonos. Tu turėtum daryti tokius dalykus, kurie tave gąsdina, ir taip įveikti save. Pradėk dabar ir būk pasiruošęs  galimam nusivylimui, tačiau visada prisimink savo siekį pabaigti tai, ką pradėjai“.

© Alex Stoddard

© Alex Stoddard

© Alex Stoddard

© Alex Stoddard

© Alex Stoddard

© Alex Stoddard

Daugiau Alex Stoddard darbų rasite čia

Parengė: Auksė Vabalaitė

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>