Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Savaitės fotografė – Sarolta Ban

Šiandieną jauna menininkė iš Vengrijos – Sarolta Ban. Ji juvelyrė ir tai atsispindi jos juvelyriškai atliktuose darbuose. Sakau „darbuose“, nes pavadinti to fotografijomis, nesirįžtu. Kaip ir pati menininkė, vadina save dailininke, įtakota siurrealizmo.

Nors savo darbams dažniausiai fotografuoja pati, bet savęs fotografe nevadina. Tačiau šį savitą stilių ji atrado pradėjusi fotografuoti. Bet niekada nebūdama patenkinta tuo, ką nufotografuodavo, ji ėmė jungti detales iš skirtingų nuotraukų, piešti ir kurti istorijas.

Nejučia ši kūrybinga vengrė iškelia klausimą: tai kurgi prasideda ir baigiasi fotografija? O dailė? Juk puikiai valdyti teptuką ir išmanyti Photoshop‘ą juk ne tas pats. O gal nereikia  apsiriboti, ar spraustis į apibrėžimus? Jei patinka, galima tiesiog mėgautis.

Daugiau informacijos ir vaizdų http://www.saroltaban.com/

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>