Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Tarptautinėje konferencijoje KAKAVA pristatys “Garsų fotografiją”

Tarp kūrybos ir vaizdo yra galybė sąveikų – tai ir kinas, ir fotografija, ir tekstas, ir mūsų vidinis montažas, asociacijos, turimos patirtys ir žinios. Į šias bei kitas sąveikas gilinsis pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tarptautinės konferencijos „Vizualumas 2011: kūrybos ir vaizdo sąveikos“ dalyviai. Ji vyks jau šį savaitgalį, balandžio 8-9 d., VGTU.

konfai

Konferencijoje dalyvaus ir KAKAVOS nariai – Toma Grinytė bei Daumantas Stumbrys kalbės apie socialią fotografiją ir pristatys mūsų projektą „Garsų fotografija“, kuri praėjusiais metais įgyvendinome kartu su aklaisiais ir silpnaregiais. Daugiau apie šį projektą galite pasiskaityti čia.

Konferencijos metu kviesime padiskutuoti, kaip suprantama meno kūriniu perduodama žinia, jeigu jo kūrėjas ir žiūrovas negali sąveikauti tuo pačiu kanalu.  Projekto „Garsų fotografija“ dalyviai – aklieji ir silpnaregiai – kūrė vaizdus, naudodamiesi garsu, o kūrybos rezultatą suvokė, tik į kūrybos procesą įsijungus žiūrovui. Kaip vaizdas/žinia, kurią siunčia toks kūrėjas, suvokiama žiūrovui? Kaip ją suvokia pats kūrėjas?

Sužinoti daugiau ir padiskutuoti šia tema Toma ir Daumantas kviečia šį penktadienį 16.45 val. VGTU patalpose (Trakų g. 1/Pylimo g. 26).

Daugiau informacijos apie konferenciją ir kitus dalyvius www.vizualumas.lt

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>