Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Tebūnie KAKAVA!

Šį šeštadienį KAKAVA įsilies į jau kelintus metus iš eilės Vilniaus miestelėnus džiuginančią nakties šventę „Tebūnie naktis“. Dominikonų karčemos kiemelyje įkursime neįprastą naktinę fotostudiją, kurioje vyks magiški eksperimentai su šviesa ir netikėtos transformacijos. Nepraeik pro šalį ir tu! 😉 Smalsu, kaip visa tai atrodys? Mažytis sneak peak:

Užsukę naktinėtojai virs angelais, velniais, piktosiomis dvasiomis ir kitomis mitinėmis būtybėmis, sukurtomis fluorescencinių šviesulių. Kiekvienas čia galės gauti portretą su ore išbraižytu vardu ar susikurti savo dvynį vaiduoklį.

Na o, kad neapsisuktų galva nuo naktinių veiklų gausos – kakavietiškai pažymėjome tuos taškus, kur tikrai verta užsukti. Ypač, jei domiesi vizualiaisiais menais.

Spausk prikabintą žemėlapį ir keliauk į naktinį nuotykį su KAKAVA!

Facebook komentarai:

Mintys

Jei mokate, galite naudoti šiuos HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>